Tynki maszynowe Lębork

Tynki maszynowe

Zadzwoń i umów wycenę prac już teraz
793 918 778

Posiadamy specjalny agregat do nakładania tynków maszynowych. Tynkowanie maszynowe jest nawet do 3-4 razy szybsze od tynkowania ręcznego, z użyciem np. betoniarki. 

Tynki maszynowe gipsowe

Obecnie najpopularniejsze. Jest to produkt mineralny, tworzy zdrowy klimat w pomieszczeniach, reguluje wilgotność i jest paroprzepuszczalny. Są to tynki odporne na ścieranie. Mają właściwości ogniochronne. Tynki maszynowe gipsowe nadają się na wszystkie typy podłoża, w pomieszczeniach o standardowym poziomie wilgotności (do 70%), łącznie z tzw. pomieszczeniami mokrymi (kuchnie, łazienki), w których minimalna temperatura wynosi +5°C.

Tynki maszynowe cementowo-wapienne

Przeznaczone są nie tylko do wnętrz, ale także na elewacje. Odporne na działanie wilgoci, mogą być więc stosowane w każdym pomieszczeniu, także mokrych –  kuchniach, łazienkach i pralniach, w których wilgotność powietrza utrzymuje się na wysokim poziomie. Zaletą tego rodzaju tynków maszynowych jest wysoka odporność na uszkodzenia mechaniczne. W ich przypadku nie wystarcza aplikacja jednej warstwy, a minimum dwie lub więcej (grubość warstw od 5 do 15 mm).

Sprawdź jak działa tynkowanie mechaniczne.

Umów się na wycenę już teraz 793 918 778

Nasze usługi świadczymy na terenie Lęborka i okolic. Współpracujemy z klientami indywidualnymi i deweloperami.

Dotrzymujemy terminów

Rozpoczęcia i zakończenia prac.

Profesjonalizm

Posiadamy zgrany i doświadczony zespół.

Konkurencyjne ceny

Wyceny tworzymy starannie i rzetelnie.

Przewiń na górę
Call Now Button